Tijdens het Paasweekend, op 19, 20 en 21 april, exposeren vier kunstenaars in het sfeervolle kerkje van Persingen. De tentoonstelling biedt een gevarieerde mix van beeldhouwkunst, grafiek en schilderkunst. De officiële opening vindt plaats op zaterdag 19 april om 14.00 uur en wordt verricht door Henk van Rinsum. Gedurende de hele expositie zijn de kunstenaars aanwezig om hun werk toe te lichten.
De kunstenaars:
• Ada de Groot creëert abstracte beelden in marmer, met een vleugje figuratie en humor. Ze werkt zowel in haar atelier in Den Dolder als in Italië.
• Cobie Schoneveld experimenteert met verschillende technieken en stijlen in steen. Voor haar is elk beeld een ontdekkingstocht vol uitdagingen en verrassingen.
• Cecile Bank toont grafiek, tekeningen en gemengde technieken waarin ze de dynamiek van het landschap vangt. Haar werken reflecteren de vluchtigheid, kracht en kwetsbaarheid van de natuur.
• Anita Helmy exposeert zelden en presenteert digitaal werk en werken op doek. Kleur, stadsleven en natuur zijn de belangrijkste thema’s van haar werk.
Openingstijden: dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur.
Locatie: Kerkje van Persingen, het kleinste kerkdorp van Nederland.